Jako v bavlnce

V Cabri si opravdu užijete dostatek prostoru v luxusním koženém interiéru s úžasným nerušeným výhledem a perfektní ergonomií. Přední sklo není rozděleno příčku jak je tomu u většiny vrtulníků. Na výběr jsou 2 barevné varianty - béžová / šedá.

Celý kopkit včetně jedoduchého ovládání bylo navržen pro snížení zatížení pilota. Zamilujete si jednoduchost ovládání Cabri.

Pro Vaše pohodlí je připraveno regulovatelné vytápění, či nastavitelný přívod vzduchu. V opravdu teplých dnech je možné pootevřít dveře pro ideální větrání.

Nastavitelné pedály bez použití nástrojů i pohodlné sedačky pojmou lidi jakéhokoliv vzrůstu.

Už žádné klíče!

Absolutně poprvé v historii letectví

Dálkové ovládání zámku dveří a ochrana proti ukradení. Váš vrtulník už vždy zůstane při parkování uzamčen, aby ochránil Vaše zavazadla a sluchátka.

Pro případ, že dojdou baterky v ovladači je systém mechanicky zálohovaný.

Potřebná výbava již v základu

 • Druhé řízení, které lze sundat během okamžiku a to bez použití nástrojů. Pokud nejsou potřeba, lze je jednoduše schovat do malého zavazadlového prostoru v palubní desce.
 • Vyhřívání kopkitu a odmražování skla.
 • Plynové vzpěry na dveřích i na krytech motorového prostoru.
 • Dvě zásuvky pro Vaše elektronické zařízení: Jedna cigaretová zásuvka v předním zavazadlovém prostoru a druhá pod sedadlem pilota pro napájení přenosné GPS, či přenosu dat mezi zabudovanou GPS.
 • Účinná brzda rotoru pro neomezené použití až do větru o síle 45kt (80 km/h).
 • Inovativní, čtyřsměrný systém vyvažování ovládaný oběma piloty. Jemný a efektivní - účinně zvyšuje komfort letu.
 • Chytrý digitální regulátor otáček motoru, neuvěřitelně pohotový, i při tréninku autorotací.
 • Externí audio vstup, odkládací prostor pro mobilní telefon a sluneční brýle a další...

EPM

Elektronické srdce Cabri

Hlavním prvkem avioniky v Cabri G2 je EPM, velmi sofistikovaný Glass-cockpit, který sdružuje veškeré důležité informace o vrtulníku a motoru na jedno místo. Obsahuje více než 35 různých funkcí, včetně pěti nejdůležitějších:

 • MLI (Multiple Limit Indicator), díky kterému vždy přesně víte kolik výkonu ještě můžete použít, a bez nutných přepočtů pomocí grafu. Ve startovacím módu pomáha lepšímu nahození bez rizika přetočení motoru.
 • Automatický ohřev karburátoru, chytrá funkce, díky které se již nemusíte starat o teplotu v karburátoru.
 • 2 detektory třísek v hlavním a ocasním reduktoru s vlastním testováním při spuštění.
 • Sdružený otáčkoměr rotoru a motoru, díky kterému jsou autorotace mnohem pohodlnější. Vyvíjeno za pomocí velmi zkušených instruktorů.
 • Palivový počítač ukazující přesný stav paliva, aktuální spotřebu, průměrnou spotřebu a čas do úplněho spotřebování paliva.

Dostatečný zavazadlový prostor

200 litrový zavazadlový prostor

Hlavní zavazadlový prostor má kapacuitu 200l a zvládne pojmout dvě kabinová zavazadla a pár drobných věcí k tomu. Ještě tu zůstává dostatek místa pro kolečka k pohybu na zemi. Prostor je zvenku chráněn voděodolnými dveřmi, ale je přístupný i z kabiny za letu.

Menší zavazadlový prostor na drobnosti

V přední části kabiny je umístěn ještě jeden malý prostor, který bez problému pojme druhé řízení a nějaké ty drobnosti. Části oblečení si můžete dát pod sedačky.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu