Dodání vrtulníku

Vrtulník je vyráběn dle specifikace zákazníka ve francouzském Aix-en-Provence. Specifikace lze do vlastního zahájení výroby měnit a doplňovat. O průběhu výroby je zákazník pravidelně informovám.

Dodání vrtulníku provádíme na klíč, tedy včetně dopravy vrtulníku (způsob dopravy dle přání zákazníka), případně zapsání do leteckého rejstříku České republiky a uvedení do provozu.

Pilotní licence

Během výroby Vašeho vrtulníku můžete v naší letecké škole získat pilotní licenci nebo případně typovou kvalifikaci, jste-li již držitelem průkazu pilota vrtulníků. Tak abyste hned po dodání mohli Vaše Cabri G2 ihned začít plně používat.

Samozřejmě nabízíme i možnost provést výcvik na Vašem novém vrtulníku, což znatelně snižuje vlastní náklady na výcvik.

Údržba vrtulníku

O údržbu Vašeho vrtulníku se postarají profesionální mechanici s více jak 15ti letou zkušeností s údržbou vrtulníků. Na vrtulníky Guimbal Cabri G2 byli vyškoleni přímo ve výrobním závodě Guimbal Helicopteres ve francouzském Aix-en-Provence. Veškerá údržba je striktně prováděna dle dokumentace výrobce.

Servisní středisko, které se nachází v Roudnici nad Labem, je certifikováno dle Part-145 a pravidelně auditováno Úřadem pro civilní letectví v Praze-Ruzyni. Řízení letové způsobilosti je zajištěno vlastním oprávněním servisní organizace.

Dodací lhůta

Vrtulník je zpravidla dodán zákazníkovi v průběhu 3 až 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy a složení první zálohy. Aktuální dodací lhůtu Vám sdělíme na dotaz dle aktuálních možností výrobního závodu.

Zálohy

Zálohy jsou stanovené následovně:

  • 20% z kupní ceny
    v okamžiku podpisu kupní smlouvy
  • 40% z kupní ceny
    před zahájením výroby (běžně 4 měsíce před plánovaným dodáním)
  • 40% z kupní ceny
    při dodání vrtulníku

Záruka

Vzhledem k výborným zkušenostem z provozu se výrobce rozhodl poskytnout nadstandartní záruku 3 roky nebo 1000 hodin, co nastane dříve.

Cena

Pro aktuální cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu